WhatsApp

Müşteri

Geniş Müşteri Ağı

Uygun Fiyat

En Uygunu Sağlıyoruz

Kaliteli Ürün

Birinci Sınıf Baskı Kalitesi

Telefon

+90 539 864 75 70

İzmir Baskılı Poşet

Baskılı Poşet ürünlerimizi her il ve ilçeye gönderimini sağlamaktayız. Şimdi ise bu  hizmeti İzmir'e taşıdık. Baskılı Poşet İzmir firması olarak İzmir'de bulunan işletme sahiplerine baskılı poşet ürün hizmetlerini sağlamaktayız. İzmir'de mağaza yoğunluğunun fazla olmasıyla beraber poşet kullanımı da fazlalaşmaktadır. Mağazalar arasında oluşan rekabette bir adım öne geçmek isteyen müşterilerimiz baskılı poşet ürünlerimizi tercih etmektedir.
 

Peki Neden İzmir Baskılı Poşeti tercih ediyorlar ?

Poşet üzerinde ; logo, adres, iletişim gibi bilgilerin bulunması ve insanlar tarafından görünmesi, firmanın akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır. Baskılı Poşet İzmir Firması olarak bu hizmeti ; Sektörünüze uygun poşet ölçüleri seçildikten sonra firma bilgilerinizin bulunduğu, logolar, adresler, iletişim bilgileri vs. gibi firmanızı tanıtacak bilgilerin bulunduğu tasarımlar hazırlanıyor. Hazırlanan tasarımlar dijital ortamda bir poşet görseli üzerine yerleştiriliyor ve sizlerin onayına sunuluyor.

Onayınızdan geçen ürün basılmak üzere atölyeye gönderiliyor. 160 Mikron kalınlığında olan poşetlerimiz, sağlamlığı konusunda diğer poşetlere kıyasla oldukça iddialıdır. Geliştiren baskı teknikleri sayesinde de dijital baskılara kıyasla daha canlı renkler, daha canlı bir görünüş elde ediliyor. Sizi veya firmanızı tanıtacak bilgilerin bulunması ile marka bilinirliğinizi arttıracak ve akılda kalıcı olmanızı sağlayacak olan baskılı poşet ürünlerine sahip olmak istemez misiniz ? Düşük maliyette ve reklam potansiyel özelliği taşıyan bu ürün, İzmir işyeri sahiplerine büyük bir prestij sağlıyor.
 

Baskılı Poşet Fiyatları İzmir

Özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz baskılı poşet ürün fiyatlarımızı iletişim bölümümüzde bulunan telefonlardan bizlere ulaşarak İzmir özel baskılı poşet fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Müşteri

Geniş Müşteri Ağı

Uygun Fiyat

En Uygunu Sağlıyoruz

Kaliteli Ürün

Birinci Sınıf Baskı Kalitesi

Telefon

+90 539 864 75 70